Auto Graph.. auto mis?

Millal sa viimati mõtlesid, et tahaks autot pesta selliste vahenditega, mille toime, lõhn, välimus kui ka tulemus on see, mida näed suurel osal professionaalsetel auto detaileritel? Mis annaks lisaks heale tulemuse ka nauditava kasutajakogemuse? Enam ei pea sellele ainult mõtlema, sest nüüd avaneb ka Sul võimalus proovida mida teevad premium klassi autohooldusvahendid ühe autoga. Pesevad nad auto puhtaks, jätavad ta läikivaks ja hüdrofoobseks või panevad auto sisemuse lõhnama samamoodi nagu kallis luksusauto? Jah, jah ning jah! Auto Graph on siin, et jääda. Foam Monkey toob kõikidele autohuvilistele koju kätte autohooldusvahendid, mis päriselt ka on ebamaised.

Mis on Auto Graph, pole enne kuulnud, eks? Auto Graph on bränd, mille lõid pika kogemustepagasiga inimesed. Nad nägid, et saavad tuua turule täiesti uue kvaliteedi ja aistingutega tooted, mis päris kindlasti meeldivad Sulle ja meile. Firma arenes välja nii ADBL kui ka Tenzi kogemustest ning nende toodete parimad omadused said täiustatud. Tänaseni kestab koostöö Portugali presidendi autopargi detaileriga kui ka VAG Grupiga Saksamaal, mille najal on välja töötatud suurepärased tooted. Auto Graphi tooteid kasutab terve VAG Grupp Saksamaal autode pesemiseks, hooldamiseks ning ka tehase lõppviimistlusprotsessides, enne auto välja saatmist klientidele üle Euroopa. Pole paha, mis?

Tooteid proovides tõdesime, et Auto Graphi tooted reaalselt töötavad ning toodete toime ja kestvus on parem, pikem kui suurel osal turul olevatest toodetest. Tegu on uue generatsiooni toodetega mille esmakasutamise järel saad aru, et tahad neid kasutada veel ja veel. Päriselt. On meilgi tekkinud juba nii mõnedki lemmikud Auto Graphi tootevalikus. Tulemused on ägedad. Näiteks interjööri puhastusaine sobib salongis kõikide erinevate materjalidega. See tähendab, et terve auto sisupuhastuseks on täpselt ÜKS toode millega saame kõik pinnad puhtaks. Kõiki tooteid tutvustame tulevikus lähemalt nii siin blogis, Instagramis kui Facebookis.

Oleme uhked, et meil on võimalus Eestisse tuua midagi erakordset.