Auto sisepuhastus imelihtsaks

Oleme pikalt mõelnud kuidas saaks auto sisepuhastus veel efektiivsem ning kuidas saaks auto interjööri puhtaks ja hästi lõhnavaks kerge vaevaga. Meil on au olla üks esimesi edasimüüjaid brändile Auto Graph, kelle tootevalikust me leiame kaks toodet: Heliodor ja Morganite. Kaks väga mitmekülgselt kasutatavat toodet, mille aistingud nende kahe kasutamisest on kõrgemal tasemel. Kui muidu võime eeldada Auto Graphi toodetest valdavalt magusat, ent ikkagi väljapeetud lõhna, siis interjööri toodetega on natukene teised lood.

Heliodor toob autosse värsket, kergelt piprast lõhna. Kasutamiseks sobib see ideaalselt näiteks Edgeless lapi ja Detail Factory pintslitega. Heliodori võlu on selle sobivus erinevate materjalidega ilma, et mustusega tuleks jube palju vaeva näha. Kasuta seda plastikul, tekstiilil, nahal, kunstnahal, you name it. Viimane raskem plekk mida eemaldasime tekstiililt oli relvaõli. Selle saime peaaegu täielikult kätte lihtsalt peale piserdamise ning lapi nühkimisega. Auto sisepuhastus pole pärast Heliodori tulekut nii lihtne olnudki.

Morganite aga tuleb mängu siis, kui auto salong on puhas. Morganite’i eripära on jätta kõik pinnad satiinseks ja mustust hülgavaks. Ka Morganite’i võib kanda kõikidele pindadele, alustades päikesesirmidest ja lõpetades tekstiil- või nahkpindadeni välja. Nahal on Morganite’i tulemus eriti hästi näha, aga ka kõiksugused plastikpinnad jäävad tumedad ning hästi lõhnavad. Roolile võiks ehk mitte kanda, kuna muudab rooli kohati liiga libedaks. Morganite lõhn sobib oma maskuliinse värske lõhnaga oma kompanjoniga ideaalselt. Tavaliselt lõhn kestab mõni nädal ning seejärel haihtub. Lõhnakuuske ta muidugi ei asenda.

Miks need kaks toodet meie lemmikud? 750ml pudelist jagub neid tükiks ajaks. Hind on esmaklassilisele tootele vastav, aga seda on ka sisu. Tooteid kulub vähe ja nad on tõhusad, seega soovitame käed südameil. Muidugi tuleb arvestada, et mustusastmed on erinevad, kuid kui piserdada vahendeid pintslitesse või lapile, siis ei kulu neid nii palju.

Auto Graph on uue generatsiooni autohooldusvahendite bränd. Esimene kasutuskord loob Sulle garanteeritult uued standardid auto hoolduses. Loe Auto Graphi kohta rohkem SIIT