Kui auto pesuks on liiga külm, koli tuppa!

Oota, mis mõttes?! Vot selles mõttes, et tegelikult sobivad mitmed Tenzi autohooldustooted ka kodusesse majapidamisse. Foam Monkey tiimi üks lemmiktooteid on P14Si GT ja nii mõnedki teist saavad seda soovi korral kasutada ka ei kusagil mujal kui oma dušikabiinidel.

Kanna puhastatud klaasile peale P14Si GT

Ütleme kohe ära, et väga kareda vee puhul see siiski piisav pole. Ent kellel on keskmise karedusega või pehme vesi, andke aga minna. Milleks P14Si GT dušiklaasil hea on? Selleks, et nii nagu annab ta auto pinnale hüdrofoobsust, ehk vesi ja mustus voolavad paremini maha, jätab ta samasuguse kihi ka dušiklaasidele. Kui ei viitsi iga pesuga klaase millegagi üle teha, olgu selleks mõni vahend või kaabits, on P14Si GT hea abimees.

Hõõru vahend The Rag Company

Pealekandmine käib samamoodi, nagu auto puhul. Esmalt puhasta klaasid katlakivi ja seebi jääkidest. P14Si GT on selles mõttes omamoodi vahend, et seda võib kanda nii märjale kui kuivale pinnale. Meie eelistame pigem kuiva pinda, sest paratamatult vesi veidi lahjendab toodet. Seejärel piserda klaaspind vahendiga üle ja hõõru näiteks The Rag Company Creature Edgeless kahepoolse lapi pikema poolega laiali. Seejärel poleeri lapi lühema poolega. Lõppviimistluseks sobib hästi Black Diamond lapiga üle poleerida. Seda protsessi võid veelgi parema tulemuse saamiseks korrata.

Kareda vee puhul küll voolab vesi klaasilt kohe alla, kuid pisikesed piisad, mis alles jäävad, jätavad siiski jälje. Kui need ei häiri, sobib see meetod ka kareda vee puhul. Kuna aga pehme ja keskmise karedusega vesi ei jäta nii kergelt endast jälge maha, sobib see nende puhul enim.

Kui tekkis küsimusi, võta meiega kindlasti ühendust info@foammonkey.ee ja lahendame mured.