Rauaeemaldus Prixi moodi

Kui sa juba oled meie Instagrami jälgija, siis ehk märkasid, et rauaeemaldus toode Bleeding Rim on meie tootevalikust vaikselt lahkumas ning asemele tuleb suur vend nimega Prix. Prix kujutab endast veel edevamat pudelit ja veel paremat toimet, ehk teisisõnu bleeding rim on steroids ja seda igas mõttes. Oleme rõõmsad, et saame Tenzi ProDetailingu poolt Teieni tuua, et autohoolduse kogemus oleks veel parem kui ta Bleeding Rimiga olnud on.

Kui aga sa veel pole Bleeding Rimi või Prixi juurde jõudnud, siis mis see toode üldse on? Bleeding Rim annab juba oma tootenimena mingid vihjed, ehk eesti keelde tõlgituna veritsev velg. Vahendi tööülesanne on rauaeemaldus, ja seda ennekõike velgedelt, kuid ka auto kerelt. Eriti head tulemust just kere peal näeb valgelt värvilt, küll aga see ei tähenda, et teise värviga autod justkui rauaga pihta ei saa :). Nagu mainitud, esmane töö toimub velgedel, sest sinna ladestub kõige suurem kogus piduritolmu tänu auto pidurdamisele.

Kui nüüd võrrelda Bleeding Rimi ning Prixi, siis esimene erinevus on visuaalne. Pudeli välimus näeb juba välja palju professionaalsem ning viimistletum, kui seda on Bleedingu pudel. Samuti on parendatud pudeli spreiotsik mis jaotab välja lastava toote ühtlasemalt laiali. Bleeding Rim natukene vedelam ning nõrgema toimega kui seda on Prix. Prix on rohkem geeljas ja paksem ning seeläbi jõuab toode kauem toimida. Kuna ta on kontsentreeritum, siis seeläbi on ka toimeaeg kiirem. Eelmainitud omaduste tõttu julgeme väita, et Prixi võib peale lasta kõikidele velgedele järjest ning kui oled viimasega lõpetanud, siis võid võtta survepesuri ning esimese veljega juba puhtaks loputada.

Hinna poolest peame tõdema, et kuna uustulnuk Prix on 100ml suuremas pudelis ning kontsentreeritum kui väikevend Bleeding Rim siis oleme sunnitud ka hinda natukene üles poole liigutama. Prixi hind saab olema 12.50€ per pudel.