Tere tulemast Yum Cars*

*kuid mitte kauaks. Kahjuks, ja siinkohal suuname pilgud ennekõike Brexiti poole, ei võta Yum Cars täna endale Baltikumi maaletoojaid. Seetõttu on meil teile väga piiratud kogus, ent oh kui hea valik Yum Cars tooteid.

Yum Cars on professionaalne detailing ettevõte UK-s, mis spetsialiseerub autode värvi kaitsmisele ja säilitamisele. Lisaks on neil ka üks parimaid autokeraamika tehnoloogiaid, mida nad uhkelt pakuvad. Neil on nii harrastaja kui professionaali jaoks päris oma Yum tootesari. Kõik ikka selleks, et oma auto välimust kvaliteetselt säilitada.

Yumi tooted on välja arendatud Yumi enda hoones ja igal aastal tuleb keskmiselt kaks uut toodet välja. Viimati oli nendeks uus versioon Lance vahurelvast (MTM PF 22.2), Yum Glass (klaasikeraamika) ning Yum Undress, ehk rehvide süvapuhastusaine. Yum Undress oli 2020. aasta oodatuim toode nende tootevalikus. Ühendkuningriigis on Yum Carsi leidnud tänaseks nii Aston Martini, Porsche, Bentley, Ferrari, Lamborghini kui ka Mercedes-Benzi esindused ning lisaks tuhandeid ja tuhandeid fänne nii UK-s, Euroopas kui ka muudel kontigentidel.

Yum Carsi looja lubab: Kui sa ei ole meie toodetega rahul siis me hüvitame sinu tellimuse ning 10% lisaks. Premium on sõna, mis kindlasti käib Yum Carsi kohta. Nende tooted on kallimad, aga kasutuskogemus on nendega hoopis teine tera. Disain on minimalistlik, kõik tooted ise värvi ning tugevalt lõhnastatud. Etteruttavalt võib öelda, et Yum Wheels, mis on “veritsev” veljepuhastusvahend, toimib ülikiirelt ja lõhnab nagu nätsukomm.

Yum Cars on Sulle, kui nõuad oma toodetelt kõrgeimat kvaliteeti, parimat kasutuskogemust ja hinnaklass Sind ei heiduta. Täna on meil tooteid piiratud koguses, ent teie abiga teeme kõik, mis suudame, et Yum Cars Eestisse tagasi tuua.

Kõiksugu küsimuste puhul võtke meiega ühendust Instagramis või info@foammonkey.ee.