The Rag Company uued tooted: Cyclone ja Double Twistress

Puhume blogikaantelt veidi tolmu ja tutvustame Foam Monkey laoriiulitel endale soojad kohad sisse seadnud uusi tulijaid. The Rag Company on julgelt üks meie enda lemmikbrände (noh, nii võrdsel pulgal kogu meie ülejäänud brändivalikuga), seega hakkame minema.

Cyclone pesupadi

Esimene uustulnuk: Cyclone Wash Pad on pesukinnaste tootesarjast pesupadi. Oota, mida?

The Rag Company Cyclone mikrokiud pesupadi autole
Cyclone pesupadjad

The Rag Company Cyclone pesupadi on sarnane pesukindale Cyclone, ainult selle vahega, et pesupadjal pole võimalik kätt sisse panna. Millest selline valik? Aktiivsete isepesijatena kasutame Cyclone pesukinnast enim ning oleme saanud aru, et teinekord on mugavam hoida pesukinnast käes, kui kätt pesukinda sees.

The Rag Company Cyclone mikrokiud pesupadi ja pesukinnas autole

Cyclone Wash Pad kujutab endast natukene väiksema mõõduga, pikkade kiududega, üli-imavat pesemise töövahendit. The Rag Company toodetele omaselt on tegu 70/30 Korea kõrgeklassilise mikrokiudkanga seguga. Me ei valeta öeldes, et pesupadi suudab endasse imeda umbes liiter vedelikku, olgu siis selleks vesi, shampoon või muu vedelik. See päriselt ongi nii. Tänu suurele imavusele võid kindel olla, et Sinu pestav sõiduk või muu pind saab puhtaks, kahjustuste vabalt.

The Rag Company Cyclone mikrokiud pesupadi ja pesukinnas autole

Tänu kõrgkvaliteetsele tootmistehnikale ja mikrokiule usume, et Cyclone tootesarja tooted, olgu siis selleks pesukinnas või -padi, võiksid olla ühed lemmiktooted Sinu pesurutiinis. Sest meil on ja muidu me neid Sulle ei pakuks.

Double Twistress kuivatuslapp

Teine uus üllataja on Gauntlet alternatiiv Double Twistress kuivatuslapp. Tegu pole kindlasti mingi lihtsa tootega, vaid hoopis võib-olla, et veel kangema tegelasega. Nii ühe Gauntleti kui ka Double Twistressi lapiga saame kuivatatud ühe tavasuuruses auto. Mõõtmetelt on uustulnuk veidi väiksem, 50x61cm, kuid tööd jõuab ta sellegi poolest väga hästi teha.

The Rag Company Double Twistress mikrokiud kuivatuslapp autole

Pöördsilmusmikrokiud kindlustavad, et ka kõige märjemad kohad saavad kuivaks, imades endasse suures koguses vedelikke. Ka kuivatuslapi tihedus, milleks on 850gsm (grammi ruutmeetri kohta), tõotab suurt imavust ning töövõimet.

The Rag Company Double Twistress mikrokiud kuivatuslapp ja Gauntlet kuivatuslapp autole
Double Twistress vs Gauntlet kuivatuslapid

Double Twistress kuivatuslapi ääred on laserlõigatud ning seejärel kaetud ButterSmooth tehnoloogia abil seemisnahaga. Seemisnahk kindlustab, et nurgad ei kriimustaks sinu sõidukit mitte ühelgi viisil.

Kui aga sa tunned, et kuivatuslapp on sul olemas ning tahaksid hoopis näiteks… kiirvaha või kuivatusabilisi sõidukile peale panna, siis sa ei pea enam kaugemale vaatama, sa leidsid perfektse lapi ka selle töö jaoks.