Detail Factory, tuttav nimi, eks?

Kas oled kunagi mõelnud, milline on kvaliteetne detailing pintsel? Kui veel ei ole, siis etteruttavalt võime öelda, et meil on vastus olemas. Lubage tutvustada: Detail Factory pintsleid.

Detail Factory pintslid on uue aja pintslid, mille arendusse on läinud tuhandeid tunde, sadu 3D printimisi ning mitmekümneid valuvorme. Tänaseks on arendus jõudnud oma pintslitega versioonini number üheksa. Praegused pintslid on loodud ergonoomilised, metallita ning happeid hülgavast plastikust.

Pintslitest võime leida väga mitmeid variatsioone. Nad pakuvad kolme erinevat suurust: pragude puhastuseks, väike ja suur. Foam Monkey e-poest leiad hetkel pragude puhastuspintslid ning väikesed, ehk lihtsalt lühema varrega pintslid.  Suured pintslid saabuvad valikusse lähitulevikus.

Tänanses toodete valikus on kahtesuguseid pintsleid. Ühed pintslid on metssea karvast pintslid, mille kasutusalaks on tugevamad pinnad, näiteks veljed, rehvid, tekstiilpinnad jm. Ehk kõik see, mis ei kriimustu kergelt. Teiseks pintslitüübiks on sünteetiliste harjastega pintslid, mille kasutusalad on õrnad pinnad, näiteks erinevad ekraanid, plastik ning puit viimistlusega pinnad.