Foam Monkey – kes ja miks?

Mida on vaja selleks, et ideest saaks reaalsus? Kampa häid sõpru, üht mõtet ja palju teotahet. Foam Monkey sündiski nii. Kõigepealt oli mõttes nimi olemas, siis tekkis sinna taha idee ja tänaseks on meil olemas esialgu küll pisike, aga parajalt suurte plaanidega e-pood. Mis on Foam Monkey ja kes need “meie” selle nime taga üldse on?

Tiimis on meid neli ja kõiki ühendavaks lüliks on üks Joelidest (jep, meil on neid kaks). Pärnakas, kes kolis pärast kooli lõppu Tallinnasse ja on nüüd ringiga (ja perega) tagasi Pärnus. Huvi autode vastu on temas olnud lapsest peale. Kõik isiklikud autod on saanud ohtralt hoolt ja armastust ja autopesu on tema jaoks vist küll hea võimalus end argiprobleemidest väljalülitamiseks. Tema on see, kes meie ettevõtmisele nime pani enne, kui visioon päris selge oli.

Henri on meie asjaajaja. See mees, kes vastutab täis lao ja põnevate uute tellimuste eest. Kindlasti meie suurim optimist ja fun fact: tiimi pesamuna. Huvi autode vastu tekkis Henril juba noorest east, küll nii sõitmise mõistes kui ka hoolitsuse poolelt. Iga nädal autot pesta on tema jaoks tavaline nähtus ja ülejäänud pere autod tulevad nendele pesudele lisaks. Läbi suure kogemuse on Henri leidnud brändid mida me ka täna esindame enda tootevalikus.

Et meil on kaks Joeli, on neil ühine ka see, et mõlemad nad kasvasid Pärnus, elasid vahepeal Tallinnas ja jõudsid omadega tagasi Pärnusse. Kui üks Joel pani nime, siis teine on meil tugev taustajõud, kes ühegi ülesande ees ei heitu ja kõiges lööb kaasa.

Ning viimaseks, ent mitte hapupiimaseks, on meil Liina. Tema vastutada on kõik see visuaalne pool, mis teieni jõuab. Läbi ja lõhki Tallinna inimene, kelle üks Joelidest endaga Pärnusse vedas. Loomeinimene, kellele on autod alati meeldinud ja kes võimalusel ühest mõnusast autopesust ära ei ütle. Ja nüüd on tal selle projektiga võimalus oma mitu kirge ühendada.

Tulevikuks on meil plaanis nii üht koma teist. Kindel on aga see, et lisaks toodete müügile, mida pakub nagunii iga e-pood Eestis, tahame teile pakkuda maksimaalset infot toodete ja nende kasutamise kohta. Selleks on see bloginurk siin püsti pandud ja siit saate tulevikus nii teksti, piltide kui videote kujul kõike head ja paremat tarbida.