Müstiline The Rag Company

Usume, et vähem või rohkem detailinguga kokku puutunud inimesed on kuulnud The Rag Company nimest. Mida ta endast kujutab ning mida võiks sellisest firmast oodata?

Nagu nimigi viitab, tegeleb firma suures osas lappidega (rag).
The Rag Company loodi aastal 1999, visiooniks oli kohe alguses luua väga kvaliteetsed ning vastupidavad lapid igaks olukorraks. Olgu lapid kasutusel hotellinduses, haiglates, restoranides, autode hooldusel või hoopis koristusvaldkonnas.

Tänaseks on The Rag Company ülemaailmselt tuntud bränd ja seda kinnitab asjaolu, et paljud suurettevõtted kasutavad neid igapäevastes töödes valdkonnast olenemata.

Tänu firma kiirele arengule on kindlustatud endale vankumatu turuosa just tänu kõrgkvaliteetsetele mikrokiudkangastele mis tulevad aasiast, täpsemalt Lõuna-Koreast.
The Rag Company sisenes turule vahetult enne mikrokiu suuremat tõusu. Seetõttu on neil selge, mis on kvaliteetne kangas ning mis mitte. Nad jagavad ka väga häid hooldusnippe kuidas tagada mikrokiudlappide pikk eluiga ning murevaba kasutamine.

Mikrokiudlappide hoolduse kohta teeme lähitulevikus ka kindlasti video ning pikema blogipostituse kus selgitame ära mida, kuidas, miks ja millal.

Tutvu meie tootevalikuga SIIN.